Shitet, Garsoniere, Kinostudio, Tiranë

Shitet garsoniere e përshtatur në 1+1 në Kinostudio. Garsonieria ndodhet në katin e katërt të një pallati të ri me ashensor dhe ka sipërfaqe 43 m2. Organizimi i garsonieres është mjaft i mirë, disponon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe shitet e mobiluar. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.