€ 0 deri € 800,000

me shume opsione kerkimi

€ 0 deri € 9,000,000

me shume opsione kerkimi
We found 0 results. View results
Kerko

€ 0 deri € 1,500,000

me shume opsione kerkimi
we found 0 results
Your search results

Shitet, Godinë Multifunksionale, Autostrada Tiranë-Durrës, Tiranë

€ 1,500,000
Autostrada Tiranë-Durrës, ,
add to favorites
92

Pershkrim

Shitet godinë multifunksionale pranë Ardenos. Godina është e organizuar në katër kate, ka sipërfaqe ndërtimi 1395 m2 dhe 900 m2 oborrë. Godina është e pajisur me 2 hyrje, që ofrojnë okses në rrugën kryesore, sistem survejimi, sistem ndriçimi, sistem aspirim-kondicionimi, dhomë server dhe është i përshtatshëm për aktivitete të ndryshme si call center, zyra, institucione etj. Godina disponon dokumentacion të rregullt hipotekor, jepet dhe me qera. Për informacione më të detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

Adresa: Autostrada Tiranë-Durrës
Qyteti:
State/County:
Zip: 1001
Shteti: Albania
Shiko ne harte
Prona Nr : 40603
Cmimi: € 1,500,000
Siperfaqa: 2,295 m2

Kontaktoni

Skedulo nje takim

Similar Listings

Shitje

Shitet, Dyqan, Ali Demi, Tiranë

€ 120,000
Shitet dyqan te Ali Demi. Dyqani ka sipërfaqe 80 m2 dhe mund të përdoret për tipologji të ndryshme biznesi. Dyqani [more]
Shitet dyqan te Ali Demi. Dyqani ka sipërfaqe 80 m2 dhe mund të përdoret për tipologji të ndryshme biznesi. Dyqani [more]
80 m2detaje

Shitet, Dyqan, Rruga Ferit Xhajko, Tiranë

€ 92,000
Shitet dyqan te Rruga Ferit Xhajko. Dyqani ka sipërfaqe 67 m2. Dyqani disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. [more]
Shitet dyqan te Rruga Ferit Xhajko. Dyqani ka sipërfaqe 67 m2. Dyqani disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. [more]
1 67 m2detaje
Shitje

Shitet, Dyqan, Rruga Hoxha Tahsim, Tiranë

€ 280,000
Shitet dyqan te Rruga Hoxha Tahsim. Dyqani ndodhet në katin zero dhe ka sipërfaqe 72 m2. Dyqani është i pozicionuar [more]
Shitet dyqan te Rruga Hoxha Tahsim. Dyqani ndodhet në katin zero dhe ka sipërfaqe 72 m2. Dyqani është i pozicionuar [more]
72 m2detaje
Shitje

Shitet, Dyqan, Fresku, Tiranë

€ 120,000
Shitet dyqan në Fresk te Rruga e Teleferikut. Dyqani ndodhet në katin zero dhe ka sipërfaqe 90 m2. Dyqani është i p [more]
Shitet dyqan në Fresk te Rruga e Teleferikut. Dyqani ndodhet në katin zero dhe ka sipërfaqe 90 m2. Dyqani është i p [more]
90 m2detaje
  • Kerkim i avancuar

    € 0 deri € 1,500,000

    me shume opsione kerkimi

Compare Listings

Open chat