€ 0 deri € 800,000

me shume opsione kerkimi

€ 0 deri € 9,000,000

me shume opsione kerkimi
We found 0 results. View results
Kerko

€ 0 deri € 1,500,000

me shume opsione kerkimi
we found 0 results
Your search results

Shitet, Shtëpi private, Dajt, Tiranë

€ 50,000
Dajt, ,
add to favorites
412

Pershkrim

Shitet shtëpi private me tokë në Lanabregas në Dajt. Shtëpia ka strukturë njëkatëshe dhe sipërfaqe 1000 m2 bashkë me tokë. Shtëpia ndodhet buzë rrugës kryesore dhe disponon çertifikat pronësie. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Adresa: Dajt
Qyteti:
Area:
State/County:
Zip: 1001
Shteti: Albania
Shiko ne harte
Prona Nr : 34300
Cmimi: € 50,000
Siperfaqa: 1,000 m2

Kontaktoni

Skedulo nje takim

Similar Listings

Shitje

Shitet, Shtëpi private, Vorë

€ 122,000
Shitet shtëpi private në Vorë. Shtëpia ka strukturë dykatëshe dhe sipërfaqe 1000 m2 tokë dhe 500 m2 ndërtim. Kati i [more]
Shitet shtëpi private në Vorë. Shtëpia ka strukturë dykatëshe dhe sipërfaqe 1000 m2 tokë dhe 500 m2 ndërtim. Kati i [more]
1,500 m2detaje
Shitje

Shitet, Shtëpi private, Laprakë, Tiranë

€ 205,000
Shitet shtëpi private pranë Spitalit Ushtarak. Shtëpia ka strukturë dykatëshe dhe sipërfaqe 185 m2. Shtëpia është t [more]
Shitet shtëpi private pranë Spitalit Ushtarak. Shtëpia ka strukturë dykatëshe dhe sipërfaqe 185 m2. Shtëpia është t [more]
5 3 185 m2detaje
Shitje

Shitet, Shtëpi private, Rruga Naim Frashëri,...

€ 300,000
Shitet shtëpi private në rrugën Naim Frashëri. Shtëpia ka strukturë dykatëshe dhe sipërfaqe 144 m2. Shtëpia është t [more]
Shitet shtëpi private në rrugën Naim Frashëri. Shtëpia ka strukturë dykatëshe dhe sipërfaqe 144 m2. Shtëpia është t [more]
3 2 144 m2detaje
  • Kerkim i avancuar

    € 0 deri € 1,500,000

    me shume opsione kerkimi

Compare Listings

Open chat