€ 0 deri € 800,000

me shume opsione kerkimi

€ 0 deri € 9,000,000

me shume opsione kerkimi
We found 0 results. View results
Kerko

€ 0 deri € 1,500,000

me shume opsione kerkimi
we found 0 results
Your search results

Shitet, Shtëpi private, Laprakë, Tiranë

€ 205,000
Laprake, ,
add to favorites
368

Pershkrim

Shitet shtëpi private pranë Spitalit Ushtarak. Shtëpia ka strukturë dykatëshe dhe sipërfaqe 185 m2. Shtëpia është totalisht e mobiluar, ka orientim perëndim  dhe organizohet në ktë mënyrë : kati i parë ka sallonin sëbashku me ambjentin e gatimit, një dhomë gjumi, ballkonin, tualetin dhe oborrin, ndërsa kati i dytë përbëhet nga salloni, tre dhoma gjumi dhe dy tualete dhe një ballkon. Shtëpia disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Adresa: Laprake
Qyteti:
Area:
State/County:
Zip: 1001
Shteti: Albania
Shiko ne harte
Prona Nr : 36254
Cmimi: € 205,000
Siperfaqa: 185 m2
Dhoma: 6
Dhoma Gjumi: 5
Tualet: 3

Kontaktoni

Skedulo nje takim

Similar Listings

Shitje

Shitet, Shtëpi private, Vorë

€ 122,000
Shitet shtëpi private në Vorë. Shtëpia ka strukturë dykatëshe dhe sipërfaqe 1000 m2 tokë dhe 500 m2 ndërtim. Kati i [more]
Shitet shtëpi private në Vorë. Shtëpia ka strukturë dykatëshe dhe sipërfaqe 1000 m2 tokë dhe 500 m2 ndërtim. Kati i [more]
1,500 m2detaje
Shitje

Shitet, Shtëpi private, Dajt, Tiranë

€ 50,000
Shitet shtëpi private me tokë në Lanabregas në Dajt. Shtëpia ka strukturë njëkatëshe dhe sipërfaqe 1000 m2 bashkë m [more]
Shitet shtëpi private me tokë në Lanabregas në Dajt. Shtëpia ka strukturë njëkatëshe dhe sipërfaqe 1000 m2 bashkë m [more]
1,000 m2detaje
Shitje

Shitet, Shtëpi private, Rruga Naim Frashëri,...

€ 300,000
Shitet shtëpi private në rrugën Naim Frashëri. Shtëpia ka strukturë dykatëshe dhe sipërfaqe 144 m2. Shtëpia është t [more]
Shitet shtëpi private në rrugën Naim Frashëri. Shtëpia ka strukturë dykatëshe dhe sipërfaqe 144 m2. Shtëpia është t [more]
3 2 144 m2detaje
  • Kerkim i avancuar

    € 0 deri € 1,500,000

    me shume opsione kerkimi

Compare Listings

Open chat