€ 0 deri € 800,000

me shume opsione kerkimi

€ 0 deri € 9,000,000

me shume opsione kerkimi
We found 0 results. View results
Kerko

€ 0 deri € 1,500,000

me shume opsione kerkimi
we found 0 results
Your search results

Shitet, Shtëpi private, Xhamlliku, Tiranë

€ 65,000
Xhamlliku, ,
add to favorites
218

Pershkrim

Shitet shtëpi private te Xhamlliku. Shtëpia ka strukturë njëkatëshe dhe sipërfaqe 107. Shtëpia përbëhet nga salloni, ambjenti i gatimit i veçuar, dy dhoma gjumi dhe një tualet. Shtëpia ka orientim jug dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Adresa: Xhamlliku
Qyteti:
Area:
State/County:
Zip: 1001
Shteti: Albania
Shiko ne harte
Prona Nr : 36372
Cmimi: € 65,000
Siperfaqa: 107 m2
Dhoma: 2
Dhoma Gjumi: 2
Tualet: 1

Kontaktoni

Skedulo nje takim

Similar Listings

Shitje

Shitet, Shtëpi private, Vorë

€ 122,000
Shitet shtëpi private në Vorë. Shtëpia ka strukturë dykatëshe dhe sipërfaqe 1000 m2 tokë dhe 500 m2 ndërtim. Kati i [more]
Shitet shtëpi private në Vorë. Shtëpia ka strukturë dykatëshe dhe sipërfaqe 1000 m2 tokë dhe 500 m2 ndërtim. Kati i [more]
1,500 m2detaje
Shitje

Shitet, Shtëpi private, Don Bosko, Tiranë

€ 155,000
Shitet shtëpi private në Don Bosko. Shtëpia ka strukturë dykatëshe dhe sipërfaqe 241 m2 truall, 162 ndërtim. Shtëpi [more]
Shitet shtëpi private në Don Bosko. Shtëpia ka strukturë dykatëshe dhe sipërfaqe 241 m2 truall, 162 ndërtim. Shtëpi [more]
3 2 241 m2detaje
Shitje

Shitet, Shtëpi private, Laprakë, Tiranë

€ 205,000
Shitet shtëpi private pranë Spitalit Ushtarak. Shtëpia ka strukturë dykatëshe dhe sipërfaqe 185 m2. Shtëpia është t [more]
Shitet shtëpi private pranë Spitalit Ushtarak. Shtëpia ka strukturë dykatëshe dhe sipërfaqe 185 m2. Shtëpia është t [more]
5 3 185 m2detaje
Shitje

Shitet, Shtëpi private, Dajt, Tiranë

€ 50,000
Shitet shtëpi private me tokë në Lanabregas në Dajt. Shtëpia ka strukturë njëkatëshe dhe sipërfaqe 1000 m2 bashkë m [more]
Shitet shtëpi private me tokë në Lanabregas në Dajt. Shtëpia ka strukturë njëkatëshe dhe sipërfaqe 1000 m2 bashkë m [more]
1,000 m2detaje
  • Kerkim i avancuar

    € 0 deri € 1,500,000

    me shume opsione kerkimi

Compare Listings

Open chat