€ 0 deri € 800,000

me shume opsione kerkimi

€ 0 deri € 9,000,000

me shume opsione kerkimi
We found 0 results. View results
Kerko

€ 0 deri € 1,500,000

me shume opsione kerkimi
we found 0 results
Your search results

Shitet, Tokë, Bërzhitë, Tiranë

€ 280,000
Bërzhitë, ,
add to favorites
636

Pershkrim

Shitet tokë në Bërzhitë pranë Palmanovës, me sipërfaqe prej 2000 m2. Kjo tokë ndodhet pranë  rrugës dhe është mjaft e pështatshme për ambjente biznesi. Toka disponon leje ndërtimi dhe çertifikat pronësie. Për një vizitë në këtë pronë apo për më shumë informacione na kontaktoni.

Adresa: Bërzhitë
Qyteti:
State/County:
Zip: 1001
Shteti: Albania
Shiko ne harte
Prona Nr : 34298
Cmimi: € 280,000
Siperfaqa: 2,000 m2

Kontaktoni

Skedulo nje takim

Similar Listings

Shitje

Shitet, Tokë, Baldushk, Tiranë

€ 297,000
Shitet tokë në Baldushk me sipërfaqe prej 5930 m2. Toka ndodhet buzë rruge, është e rrethuar, ka nje depo prej 50 m [more]
Shitet tokë në Baldushk me sipërfaqe prej 5930 m2. Toka ndodhet buzë rruge, është e rrethuar, ka nje depo prej 50 m [more]
5,930 m2detaje

Shitet, Tokë, Autostrada Tiranë-Durrës, Tira...

€ 297,000
Shitet tokë pranë Kompleksit Eiffel. Toka ka sipërfaqe prej 1982 m2 dhe disponon çertifikat pronësie. E përshtatshm [more]
Shitet tokë pranë Kompleksit Eiffel. Toka ka sipërfaqe prej 1982 m2 dhe disponon çertifikat pronësie. E përshtatshm [more]
1,982 m2detaje
Shitje

Shitet, Tokë, Lundër, Tiranë

€ 162,000
Shitet tokë në Lundër. Toka ka sipërfaqe 1620 m2 dhe disponon çertifikat pronësie. Për një vizitë në këtë pronë apo [more]
Shitet tokë në Lundër. Toka ka sipërfaqe 1620 m2 dhe disponon çertifikat pronësie. Për një vizitë në këtë pronë apo [more]
1,620 m2detaje
Shitje

Shitet, Tokë, Vorë, Tiranë

€ 55,000
Shitet tokë (truall) pranë stacionit të trenit në Vorë. Toka ka sipërfaqe 1200 m2 dhe disponon çertifikat pronësie. [more]
Shitet tokë (truall) pranë stacionit të trenit në Vorë. Toka ka sipërfaqe 1200 m2 dhe disponon çertifikat pronësie. [more]
1,200 m2detaje
  • Kerkim i avancuar

    € 0 deri € 1,500,000

    me shume opsione kerkimi

Compare Listings

Open chat