€ 0 deri € 800,000

me shume opsione kerkimi

€ 0 deri € 9,000,000

me shume opsione kerkimi
We found 0 results. View results
Kerko

€ 0 deri € 1,500,000

me shume opsione kerkimi
we found 0 results
Your search results

Shitet, Tokë, Fresku, Tiranë

€ 45,000
Fresku, ,
add to favorites
990

Pershkrim

Shitet tokë pranë restorant Freskut me sipërfaqe prej 250 m2 .Kjo tokë ndodhet në një zonë mjaft të kërkuar, pranë rrugëve kryesore, shërbimeve dhe faciliteteve.Disponon hipotek, mundësi ndërtimi. Për një vizitë në këtë pronë apo për më shumë informacione na kontaktoni.

Adresa: Fresku
Qyteti:
Area:
State/County:
Zip: 1001
Shteti: Albania
Shiko ne harte
Prona Nr : 32867
Cmimi: € 45,000
Siperfaqa: 250 m2

Kontaktoni

Skedulo nje takim

Similar Listings

Shitje

Shitet, Truall, Casa Italia, Tiranë

Shitet truall te Casa Italia. Trualli ka sipërfaqe 2300 m2 dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Shitet [more]
Shitet truall te Casa Italia. Trualli ka sipërfaqe 2300 m2 dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Shitet [more]
2,300 m2detaje
Shitje

Shitet, Tokë, Vorë, Tiranë

€ 55,000
Shitet tokë (truall) pranë stacionit të trenit në Vorë. Toka ka sipërfaqe 1200 m2 dhe disponon çertifikat pronësie. [more]
Shitet tokë (truall) pranë stacionit të trenit në Vorë. Toka ka sipërfaqe 1200 m2 dhe disponon çertifikat pronësie. [more]
1,200 m2detaje
Shitje

Shitet, Tokë, Farkë, Tiranë

€ 200,000
Shitet tokë në Farkë pranë liqenit. Toka ka sipërfaqe prej 3000 m2 dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor [more]
Shitet tokë në Farkë pranë liqenit. Toka ka sipërfaqe prej 3000 m2 dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor [more]
3,000 m2detaje
  • Kerkim i avancuar

    € 0 deri € 1,500,000

    me shume opsione kerkimi

Compare Listings

Open chat