€ 0 deri € 800,000

me shume opsione kerkimi

€ 0 deri € 9,000,000

me shume opsione kerkimi
We found 0 results. View results
Kerko

€ 0 deri € 1,500,000

me shume opsione kerkimi
we found 0 results
Your search results

Shitet, Vilë, Farkë, Tiranë

€ 130,000
Farkë, ,
add to favorites
395

Pershkrim

Shitet vilë në Farkë. Vila është e organizuar në dy kate dhe ka sipërfaqe ndërtimi 150 m2 , truall 250 m2. Vila ka oborr, hapësirë për parkim dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

Adresa: Farkë
Qyteti:
Area:
State/County:
Zip: 1001
Shteti: Albania
Shiko ne harte
Prona Nr : 37342
Cmimi: € 130,000
Siperfaqa: 400 m2
Dhoma: 4
Dhoma Gjumi: 3
Tualet: 2

Kontaktoni

Skedulo nje takim

Similar Listings

Shitje

Shitet, Vilë, Rruga e Elbasanit, Tiranë

€ 450,000
Shitet vilë te Rruga e Elbasanit. Vila është e organizuar në katër kate dhe ka sipërfaqe totale 440 m2. Vila dispon [more]
Shitet vilë te Rruga e Elbasanit. Vila është e organizuar në katër kate dhe ka sipërfaqe totale 440 m2. Vila dispon [more]
440 m2detaje
Shitje

Shitet, Vilë, Don Bosko, Tiranë

€ 250,000
Shitet vilë në Don Bosko. Vila është e organizuar në tre kate dhe ka sipërfaqe totale 471 m2. Kati i parë është i o [more]
Shitet vilë në Don Bosko. Vila është e organizuar në tre kate dhe ka sipërfaqe totale 471 m2. Kati i parë është i o [more]
8 4 471 m2detaje
Shitje

Shitet, Vilë, Asim Vokshi, Tiranë

€ 270,000
Shitet vilë te Rruga Asim Vokshi. Vila është e organizuar në tre kate dhe ka sipërfaqe 281 m2. Kati zero është i or [more]
Shitet vilë te Rruga Asim Vokshi. Vila është e organizuar në tre kate dhe ka sipërfaqe 281 m2. Kati zero është i or [more]
281 m2detaje
Shitje

Shitet, Vilë, Kodra e Priftit, Tiranë

€ 150,000
Shitet vilë te Kodra e Priftit pranë Unazës. Vila ndodhet në një zonë mjaft të qetë, është e organizuar në dy kate [more]
Shitet vilë te Kodra e Priftit pranë Unazës. Vila ndodhet në një zonë mjaft të qetë, është e organizuar në dy kate [more]
4 2 206 m2detaje
  • Kerkim i avancuar

    € 0 deri € 1,500,000

    me shume opsione kerkimi

Compare Listings

Open chat