€ 0 deri € 800,000

me shume opsione kerkimi

€ 0 deri € 9,000,000

me shume opsione kerkimi
We found 0 results. View results
Kerko

€ 0 deri € 1,500,000

me shume opsione kerkimi
we found 0 results
Your search results

Shitet, Vilë, Kodra e Priftit, Tiranë

€ 160,000
Kodra e Priftit, ,
add to favorites
2062

Pershkrim

Shitet vilë te Kodra e Priftit pranë Unazës. Vila ndodhet në një zonë mjaft të qetë, është e organizuar në dy kate dhe ka sipërfaqe 206 m2 ndërtim, 200 m2 truall. Secili kat është i organizuar në 2+1, nga një tualet me dritare, është e veshur me sistem kapot, ka dy veranda dhe një oborrë. Vila disponon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe ofron mundësi parkimi. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

Adresa: Kodra e Priftit
Qyteti:
State/County:
Zip: 1001
Shteti: Albania
Shiko ne harte
Prona Nr : 39787
Cmimi: € 160,000
Siperfaqa: 206 m2
Dhoma: 6
Dhoma Gjumi: 4
Tualet: 2

Similar Listings

Shitje

Shitet, Vilë, Mullet, Tiranë

€ 575,000
Organizimi i vilës : 430 m2 ndërtim 890 m2 tokë Sallon + Ambient gatimi i bollshëm 4 Dhoma gjumi 4 Tualete 2 Ballko [more]
Organizimi i vilës : 430 m2 ndërtim 890 m2 tokë Sallon + Ambient gatimi i bollshëm 4 Dhoma gjumi 4 Tualete 2 Ballko [more]
4 4 430 m2detaje
1
Shitje

Shitet, Vilë, Pranë Teg, Tiranë

€ 500,000
Të dhëna mbi vilën : 131.4 m2 Kati 0 (Ambient ndenjie + ambient gatimi, depo, tualet, verandë) 106.9 m2 Kati 1 ( 3 [more]
Të dhëna mbi vilën : 131.4 m2 Kati 0 (Ambient ndenjie + ambient gatimi, depo, tualet, verandë) 106.9 m2 Kati 1 ( 3 [more]
3 3 347 m2detaje
Shitje

Shitet, Vilë, Vilat Gjermane, Tiranë

€ 700,000
Të dhëna mbi vilën : Kati 1 (verandë 31.6 m2, sipërfaqe banimi 204.2 m2 + pishinë, ambient gatimi, tualet, garazh) [more]
Të dhëna mbi vilën : Kati 1 (verandë 31.6 m2, sipërfaqe banimi 204.2 m2 + pishinë, ambient gatimi, tualet, garazh) [more]
774 m2detaje
Shitje

Shitet, Vilë, Porcelan, Tiranë

€ 450,000
Të dhëna mbi vilën : 110 m2 Kati 1 110 m2 Kati 2 80 m2 Kati 3 110 m2 Bodrumi 200 m2 Oborr 3 Tualete Cilësime të tje [more]
Të dhëna mbi vilën : 110 m2 Kati 1 110 m2 Kati 2 80 m2 Kati 3 110 m2 Bodrumi 200 m2 Oborr 3 Tualete Cilësime të tje [more]
3 610 m2detaje

Rexhep Bica

Agent
0 listings

Kontaktoni

Skedulo nje takim
  • Kerkim i avancuar

    € 0 deri € 1,500,000

    me shume opsione kerkimi

Compare Listings

Open chat