€ 0 deri € 800,000

me shume opsione kerkimi

€ 0 deri € 9,000,000

me shume opsione kerkimi
We found 0 results. View results
Kerko

€ 0 deri € 1,500,000

me shume opsione kerkimi
we found 0 results
Your search results

Shitet, Vilë, Porcelan, Tiranë

€ 210,000
Porcelan, ,
add to favorites
327

Pershkrim

Shitet vilë tek Porcelani.  Vila  ndodhet ka strukturë tre katëshe me sipërfaqe totale ndërtimi 330 m2 , 200 m2 është sipërfaqe trualli. Ambientet e brendshme janë të 0rganizuara mjaft mirë. Kati i parë shërben për magazinë , kati i dytë dhe i tretë përdoren për banim. Shtëpia  ka  sallon ndenjie të  bollshëm, ambienti I gatimit , katër dhoma  gjumi, tre tualete dhe  ballkone. Prona disponon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe ka mundësi shtese për  papafingo . Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

Adresa: Porcelan
Qyteti:
Area:
State/County:
Zip: 1001
Shteti: Albania
Shiko ne harte
Prona Nr : 28833
Cmimi: € 210,000
Siperfaqa: 330 m2
Dhoma: 5
Dhoma Gjumi: 4
Tualet: 3

Kontaktoni

Skedulo nje takim

Similar Listings

Shitje

Shitet, Vilë, Babrru, Tiranë

€ 200,000
Shitet vilë në zonën e Babrrusë. Vila është e organizuar në tre kate dhe ka sipërfaqe 343 m2 ndërtim, 290 m2 truall [more]
Shitet vilë në zonën e Babrrusë. Vila është e organizuar në tre kate dhe ka sipërfaqe 343 m2 ndërtim, 290 m2 truall [more]
633 m2detaje
Shitje

Shitet, Vilë, Rruga e Elbasanit, Tiranë

€ 600,000
Shitet vilë pranë Terminalit te Rruga e Elbasanit. Vila është e organizuar në katër kate dhe ka sipërfaqe totale 42 [more]
Shitet vilë pranë Terminalit te Rruga e Elbasanit. Vila është e organizuar në katër kate dhe ka sipërfaqe totale 42 [more]
6 6 424 m2detaje
Shitje

Shitet, Vilë, Rruga Asim Vokshi, Tiranë

€ 250,000
Shitet vilë pranë shkollës ”Harry Fultz”. Vila është e organizuar në dy kate, ka sipërfaqe 197.4 m2 ndë [more]
Shitet vilë pranë shkollës ”Harry Fultz”. Vila është e organizuar në dy kate, ka sipërfaqe 197.4 m2 ndë [more]
3 3 409 m2detaje
Shitje

Shitet, Vilë, Bërzhitë, Tiranë

€ 185,000
Shitet vilë në Bërzhitë. Vila ka strukturë dy katëshe, sipërfaqe trualli 342 m2 dhe sipërfaqe ndërtimi 185 m2. Vila [more]
Shitet vilë në Bërzhitë. Vila ka strukturë dy katëshe, sipërfaqe trualli 342 m2 dhe sipërfaqe ndërtimi 185 m2. Vila [more]
3 2 342 m2detaje
  • Kerkim i avancuar

    € 0 deri € 1,500,000

    me shume opsione kerkimi

Compare Listings

Open chat