Menu

Qera, Ambient Biznesi, Don Bosco, Tiranë - 800€ | 118 m²

Don Bosko Tirana

800 € / Muaj

Statusi

PËR QIRA

Lloji

Commercial

Referenca

EA480

2

Përshkrim

Të dhëna mbi ambientin :

• Kati 1
• Ashensor
• 2 Tualete
• 118 m2
• Bosh

Cilësime të tjera:
Ambienti ndodhet përballë Vizion Plus-it dhe është i përshtatshëm për ambient për zyra.
Për më shumë informacione ose për një vizitë në këtë pronë na kontaktoni !