Menu

Qera, Apartament 2+1+2, Kompleksi Delijorgji, Tiranë - 1300€ | 110 m²

Kompleksi Delijorgji Tirana

1,300 € / Muaj

Statusi

PËR QIRA

Lloji

Apartment

Referenca

URB2

2

2

Përshkrim

Ky apartament 2+1+ post parkimi, për qera në Kompleksin Delijorgji, është një opsion i shkëlqyer për ata që kërkojnë një banesë komode dhe luksoze në zemër të qytetit.
• Sipërfaqe 110 m²
• Në katin e gjashtë të ndërtesës
• Disponon dhomë ndenjeje, kuzhinë, dy dhoma gjumi dhe dy tualete
• Ka një ballkon

• Për më shumë informacion, ju lutemi na kontaktoni!