Menu

Shitet, Apartament 2+1, Ali Demi, Tiranë - 105000€ | 78.5 m²

Ali Demi Tirana

105,000 €

Statusi

PËR SHITJE

Lloji

Apartment

Referenca

ULT3

2

1

Përshkrim

Ky është një apartament 2+1 për shitje, i pozicionuar në katin e dytë të një ndërtese 5-katëshe në zonën Ali Demi në Tiranë, me çmim 105000€ dhe sipërfaqe prej 78.5 m².
• Sipërfaqe neto 78.5 m²
• Ndodhet në katin e dytë të një pallati 5-katësh
• Përbëhet nga 1 dhomë ndenje, 1 kuzhinë, 2 dhoma gjumi, 1 banjo dhe 1 ballkon
• Ideal për çiftet ose familjet e vogla
• Për më shumë informacion, ju lutemi na kontaktoni!