Menu

Apartament 1+1 Modern në Zonën Ekskluzive të Ish-Bllokut, Tiranë - 650€ | 70 m²

Rruga Margarita Tutulani Tirana

650 € / Muaj

Statusi

PËR QIRA

Lloji

Apartment

Referenca

ULT4

1

1

Përshkrim

Ky apartament 1+1 për qira ndodhet në zonën e Ish Bllokut, pranë rrugës Margarita Tutulani në katin e tretë të ndërtesës, në Tiranë. Kjo është një mundësi e shkëlqyeshme për të jetuar në një zonë të preferuar të Tiranës me një çmim të arsyeshëm
• Sipërfaqe neto 70 m²
• Një sallon dhe Ambient Gatimi
• Një dhomë gjumi
• Një banjë
• Ballkon
• I mobiluar në mënyrë moderne
• Për më shumë informacion, ju lutem na kontaktoni!
Apartamenti është i përshtatshëm për cift, preferohen të huaj dhe nuk lejohen kafshë shtëpiake. Apartamenti do të lirohet në datë 1 Nëntor.