Menu

Apartament 1+1 për Qira në Shkollën e Baletit, Tiranë - 600€ | 50m²

Shkolla e Baletit Tirana

600 € / Muaj

Statusi

PËR QIRA

Lloji

Apartment

Referenca

URB5

1

1

Përshkrim

Ky apartament 1+1 për qira ndodhet pranë Shkollës së Baletit, Tiranë dhe është në katin e dytë të ndërtesës
• Sipërfaqe 50m²
• Mobilim modern
• Sallë e ndenjes: 1
• Kuzhinë: 1
• Dhomë gjumi: 1
• Tualet: 1
• Ky apartament mund të jetë zgjedhje e përshtatshme për çiftet ose individët e vetëm
• Për më shumë informacion, ju lutemi na kontaktoni!