Menu

Apartament 2+1 për Shitje në Ish Fusha e Aviacionit, Tiranë - 125000€ | 83 m²

Tirana

125,000 €

Statusi

PËR SHITJE

Lloji

Apartment

Referenca

URB7

2

1

Përshkrim

Ky apartament 2+1 për shitje ndodhet në zonën e Ish Fushës së Aviacionit në Tiranë, me çmim prej 125000€ dhe siperfaqe totale prej 83 m².
• Siperfaqe 83 m²
• Dhomë ndenjie
• Kuzhinë
• 2 Dhoma gjumi
• 1 Tualet
• Apartamenti është ideal për çifte ose familje .
• Për më shumë informacion, ju lutemi na kontaktoni!