Menu

Apartament 2+2 me Qera në Rrugën e Kavajës, Tiranë - 600€ | 95m²

Përballë Kompleksit Delijorgji Tirana

600 € / Muaj

Statusi

PËR QIRA

Lloji

Apartment

Referenca

ULT8

2

2

Përshkrim

Ky është një apartament me dy dhoma gjumi dhe dy banjo në Rrugën e Kavajës, Tiranë, i cili është në katin e pestë dhe është në dispozicion për qira me çmimin 600 € në muaj
• Sipërfaqja neto është 95m²
• Një sallon dhe një kuzhinë
• Dy dhoma gjumi
• Dy Tualete
• Dy Ballkone
• Pallat i ri me 2 Ashensore
• Kati 5
• Shumë i përshtatshëm për çiftet ose familjet e vogla
• Për më shumë informacion, ju lutemi na kontaktoni!