Menu

Apartament 3+1 Me Qira në Rrugën e Kavajës, Tiranë - 1000€ | 125 m²

Tirana

1,000 € / Muaj

Statusi

PËR QIRA

Lloji

Apartment

Referenca

EA9

3

2

Përshkrim

Ky apartament 3+1 është për qira në zonën e Rrugës së Kavajës, Tiranë. Ai ofron hapsira të bollshme dhe komode për jetesën e përditshme dhe është pozicionuar në një ndër zonat më të preferuara të Tiranës.
• Sipërfaqe 125 m²
• 3 dhoma gjumi
• 2 tualete
• 1 kuzhinë e pajisur plotësisht
• Zona e ndodhur në qendër të qytetit, e rrethuar nga shërbime të shumta dhe me akses të lehtë në rrugët kryesore të qytetit
• I përshtatshëm për familje dhe individë që kërkojnë një ambient të rehatshëm dhe funksional për jetesën e tyre të përditshme
• Për më shumë informacion, ju lutemi na kontaktoni!