Menu

Apartament 3+1 për Shitje te Rruga e Dibrës, Tiranë - 296,000€ | 284m²

Tirana

296,000 €

Statusi

PËR SHITJE

Lloji

Apartment

Referenca

EA10

3

2

Përshkrim

Ky apartament 3+2 për shitje, i vendosur te Kompleksi Orion, Tiranë, është një investim i shkëlqyer me një sipërfaqe prej 284m².
• Sipërfaqe neto: 284m²
• Sallon: 1
• Kuzhinë: 1
• Dhoma gjumi: 3
• Banja: 2
• Ideale për familjet që kërkojnë hapësirë dhe qetësi në qendër të Tiranës
• Për më shumë informacion, ju lutemi të na kontaktoni!