Menu

Qera, Ambient Biznesi, përballë Lion Park, Tiranë - 750€ | 128.5 m²

Përballë Lion Park Tirana

750 € / Muaj

Statusi

PËR QIRA

Lloji

Commercial

Referenca

URB1207

2

2

Përshkrim

Të dhëna të tjera mbi pronën:

• 3 Ambiente
• 2 Tualete
• 2 Ballkone
• 128.5 m²
• Kati 1
• 1 Depo
• Ashensor
• Secili nga ambientet është i pajisur me kondicioner.

Cilësime të tjera:
Apartamenti është shumë i përshtashëm për zyra, qendra kursesh dhe tipologji të tjera biznesi.
Për më shumë informacion ose për një vizitë në këtë pronë, na kontaktoni!