click to enable zoom
searching...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendodhja ime Fullscreen Pas Para

€ 0 deri € 800,000

me shume opsione kerkimi

€ 0 deri € 9,000,000

me shume opsione kerkimi
We found 0 results. View results
Kerko

€ 0 deri € 1,500,000

me shume opsione kerkimi
we found 0 results
Your search results

Eduart Shqefni

Kontaktoni

Skedulo nje takim

My Listings

All (34)
Apartament (14)
Dyqan (4)
Komerciale (14)
Rezidenciale (18)
Tokë (2)
Vila (4)
Zyre (2)
Qira

Qera, Ambjent për zyra, Rruga e Dibrës, Tira...

€ 400
Jepet me qera ambjent për zyra pranë Spitalit Nënë Tereza. Ambjenti ndodhet në katin e shtatë të një pallati me ash [more]
Jepet me qera ambjent për zyra pranë Spitalit Nënë Tereza. Ambjenti ndodhet në katin e shtatë të një pallati me ash [more]
2 1 100 detaje
Qira

Qera, Ambjent, Kompleksi Green City, Tiranë

€ 300
Jepet me qera ambjent te Kompleksi Green City. Ambjenti ka sipërfaqe 45 m2 dhe ndodhet në katin zero. Ambjenti ësht [more]
Jepet me qera ambjent te Kompleksi Green City. Ambjenti ka sipërfaqe 45 m2 dhe ndodhet në katin zero. Ambjenti ësht [more]
1 45 detaje
Qira

Qera, Apartament 3+1, Don Bosko, Tiranë

€ 500
Jepet me qera apartament 3+1 në Don Bosko. Apartamenti ndodhet në katin e tretë të një pallati me ashensor dhe ka s [more]
Jepet me qera apartament 3+1 në Don Bosko. Apartamenti ndodhet në katin e tretë të një pallati me ashensor dhe ka s [more]
3 2 110 detaje

Shitet, Apartament 1+1, Bulevardi Gjergj Fis...

€ 75,000
Shitet apartament 1+1 te Bulevardi Gjergj Fishta. Apartamenti ndodhet në katin e katërt dhe ka sipërfaqe 60 m2. Apa [more]
Shitet apartament 1+1 te Bulevardi Gjergj Fishta. Apartamenti ndodhet në katin e katërt dhe ka sipërfaqe 60 m2. Apa [more]
1 1 60 detaje
Qira

Qera, Ambjent Biznesi, Rruga e Kavajës, Tira...

€ 5,000
Jepet me qera ambjent biznesi te Rruga e Kavajës. Ambjenti ndodhet në katin e parë dhe ka sipërfaqe 450 m2. Ambjent [more]
Jepet me qera ambjent biznesi te Rruga e Kavajës. Ambjenti ndodhet në katin e parë dhe ka sipërfaqe 450 m2. Ambjent [more]
450 detaje
Qira

Qera, Apartament 2+1, Brryli, Tiranë

€ 400
Jepet me qera apartament 2+1 te Brryli. Apartamenti ndodhet në katin e tretë dhe ka sipërfaqe 100 m2. Apartamenti ë [more]
Jepet me qera apartament 2+1 te Brryli. Apartamenti ndodhet në katin e tretë dhe ka sipërfaqe 100 m2. Apartamenti ë [more]
2 2 100 detaje
Qira

Qera, Apartament 1+1, Rruga Siri Kodra, Tira...

€ 375
Jepet me qera apartament 1+1 pranë supermarket Xhangolli. Apartamenti ndodhet në katin e tretë të një pallati të ri [more]
Jepet me qera apartament 1+1 pranë supermarket Xhangolli. Apartamenti ndodhet në katin e tretë të një pallati të ri [more]
1 1 76 detaje
Shitje

Shitet, Vilë, Don Bosko, Tiranë

€ 250,000
Shitet vilë në Don Bosko. Vila është e organizuar në tre kate dhe ka sipërfaqe totale 471 m2. Kati i parë është i o [more]
Shitet vilë në Don Bosko. Vila është e organizuar në tre kate dhe ka sipërfaqe totale 471 m2. Kati i parë është i o [more]
8 4 471 detaje
Shitje

Shitet, Dyqan, Rruga e Durrësit, Tiranë

€ 105,000
Shitet dyqan te Rruga e Durrësit. Dyqani ka sipërfaqe 34 m2 dhe mund të përdoret për tipologji të ndryshme biznesi. [more]
Shitet dyqan te Rruga e Durrësit. Dyqani ka sipërfaqe 34 m2 dhe mund të përdoret për tipologji të ndryshme biznesi. [more]
1 34 detaje
Shitje

Shitet, Dyqan, Rruga e Kavajës, Tiranë

€ 180,000
Shitet dyqan te Rruga e Kavajës. Dyqani ka sipërfaqe 40 m2 dhe mund të përdoret për tipologji të ndryshme biznesi p [more]
Shitet dyqan te Rruga e Kavajës. Dyqani ka sipërfaqe 40 m2 dhe mund të përdoret për tipologji të ndryshme biznesi p [more]
40 detaje
  • Kerkim i avancuar

    € 0 deri € 1,500,000

    me shume opsione kerkimi

Compare Listings

Open chat