click to enable zoom
searching...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendodhja ime Fullscreen Pas Para

€ 0 deri € 800,000

me shume opsione kerkimi

€ 0 deri € 9,000,000

me shume opsione kerkimi
We found 0 results. View results
Kerko

€ 0 deri € 1,500,000

me shume opsione kerkimi
we found 0 results
Your search results

Juxhin Zaimi

Kontaktoni

Skedulo nje takim

My Listings

All (30)
Apartament (8)
Bar/Restorant (1)
Dupleks (3)
Dyqan (3)
Komerciale (6)
Rezidenciale (19)
Shtepi Private (1)
Tokë (5)
Truall (2)
Vila (5)
Shitje

Shitet, Dyqan, Rruga Hoxha Tahsim, Tiranë

€ 280,000
Shitet dyqan te Rruga Hoxha Tahsim. Dyqani ndodhet në katin zero dhe ka sipërfaqe 72 m2. Dyqani është i pozicionuar [more]
Shitet dyqan te Rruga Hoxha Tahsim. Dyqani ndodhet në katin zero dhe ka sipërfaqe 72 m2. Dyqani është i pozicionuar [more]
72 detaje
Shitje

Shitet, Dyqan, Fresku, Tiranë

€ 120,000
Shitet dyqan në Fresk te Rruga e Teleferikut. Dyqani ndodhet në katin zero dhe ka sipërfaqe 90 m2. Dyqani është i p [more]
Shitet dyqan në Fresk te Rruga e Teleferikut. Dyqani ndodhet në katin zero dhe ka sipërfaqe 90 m2. Dyqani është i p [more]
90 detaje

Qera, Apartament 2+1, Rezidenca ”Secre...

€ 800
Jepet me qera apartament 2+1 te Rezidenca ”Secret Garden” pranë Tegut. Apartamenti ndodhet në katin e d [more]
Jepet me qera apartament 2+1 te Rezidenca ”Secret Garden” pranë Tegut. Apartamenti ndodhet në katin e d [more]
2 2 102 detaje
Shitje

Shitet, Apartament 2+1, Don Bosko, Tiranë

€ 112,000
Shitet apartament 2+1 në Don Bosko. Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe [more]
Shitet apartament 2+1 në Don Bosko. Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe [more]
2 1 132 detaje
Shitje

Shitet, Ambjent Biznesi, Kodra e Priftit, Ti...

€ 100,000
Shitet ambjent biznesi te Kodra e Priftit. Ambjenti  ka një sipërfaqe prej 124.4 m2 dhe ofron një mundësi të mirë i [more]
Shitet ambjent biznesi te Kodra e Priftit. Ambjenti  ka një sipërfaqe prej 124.4 m2 dhe ofron një mundësi të mirë i [more]
124 detaje

Shitet, Apartament 2+1, Rruga Kongresi i Man...

€ 95,000
Shitet apartament 2+1 te Rruga Kongresi i Manastirit. Apartamenti ndodhet në katin e tetë të një pallati të ri me a [more]
Shitet apartament 2+1 te Rruga Kongresi i Manastirit. Apartamenti ndodhet në katin e tetë të një pallati të ri me a [more]
2 2 104 detaje
Shitje

Shitet, Apartament 2+1, Jordan Misja, Tiranë

€ 70,000
Shitet apartament 2+1 te Rruga Jordan Misja. Apartamenti ndodhet në katin e katërt dhe ka sipërfaqe 74 m2. Apartame [more]
Shitet apartament 2+1 te Rruga Jordan Misja. Apartamenti ndodhet në katin e katërt dhe ka sipërfaqe 74 m2. Apartame [more]
2 1 74 detaje
Shitje

Shitet, Vilë, Farkë, Tiranë

€ 130,000
Shitet vilë në Farkë. Vila është e organizuar në dy kate dhe ka sipërfaqe ndërtimi 150 m2 , truall 250 m2. Vila ka [more]
Shitet vilë në Farkë. Vila është e organizuar në dy kate dhe ka sipërfaqe ndërtimi 150 m2 , truall 250 m2. Vila ka [more]
3 2 400 detaje
Shitje

Shitet, Ambjent Biznesi, Qendër, Tiranë

€ 650,000
Shitet ambjent biznesi në Qendër. Ambjenti ndodhet në katin e tretë të një pallati të ri me ashensor dhe ka sipërfa [more]
Shitet ambjent biznesi në Qendër. Ambjenti ndodhet në katin e tretë të një pallati të ri me ashensor dhe ka sipërfa [more]
538 detaje
Shitje

Shitet, Apartament 2+1, Pazari i Ri, Tiranë

€ 136,500
Shitet apartament 2+1 pranë Pazarit të Ri. Apartamenti ndodhet në katin e shtatë banim të një pallati të ri me ashe [more]
Shitet apartament 2+1 pranë Pazarit të Ri. Apartamenti ndodhet në katin e shtatë banim të një pallati të ri me ashe [more]
2 1 91 detaje
  • Kerkim i avancuar

    € 0 deri € 1,500,000

    me shume opsione kerkimi

Compare Listings

Open chat