click to enable zoom
searching...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendodhja ime Fullscreen Pas Para

€ 0 deri € 800,000

me shume opsione kerkimi

€ 0 deri € 9,000,000

me shume opsione kerkimi
We found 0 results. View results
Kerko

€ 0 deri € 1,500,000

me shume opsione kerkimi
we found 0 results
Your search results

Mario Mataj

Kontaktoni

Skedulo nje takim

My Listings

All (27)
Apartament (15)
Dupleks (1)
Komerciale (5)
Rezidenciale (22)
Vila (6)
Qira

Qera, Ambjent për zyrë, Komuna e Parisit, Ti...

€ 500
Jepet me qera ambjent për zyra te Komuna e Parisit. Ambjenti ka sipërfaqe 100 m2 dhe ofron një mundësi të mirë inve [more]
Jepet me qera ambjent për zyra te Komuna e Parisit. Ambjenti ka sipërfaqe 100 m2 dhe ofron një mundësi të mirë inve [more]
1 100 detaje
Qira

Qera, Apartament 2+1, Qendër, Tiranë

€ 500
Jepet me qera apartament 2+1 në Qendër. Apartamenti ndodhet në katin e shtatë të një pallati të ri me ashensor dhe [more]
Jepet me qera apartament 2+1 në Qendër. Apartamenti ndodhet në katin e shtatë të një pallati të ri me ashensor dhe [more]
2 1 100 detaje
Qira

Qera, Vilë, Rruga e Elbasanit, Tiranë

€ 800
Jepet me qera kati i dytë i një vile te Rruga e Elbasanit. Ambjenti është totalisht i mobiluar dhe ka sipërfaqe 150 [more]
Jepet me qera kati i dytë i një vile te Rruga e Elbasanit. Ambjenti është totalisht i mobiluar dhe ka sipërfaqe 150 [more]
3 1 150 detaje
Qira

Qera, Apartament 1+1, Komuna e Parisit, Tira...

€ 450
Jepet me qera apartament 1+1 te Komuna e Parisit. Apartamenti ndodhet në katin e pestë të një pallati të ri me ashe [more]
Jepet me qera apartament 1+1 te Komuna e Parisit. Apartamenti ndodhet në katin e pestë të një pallati të ri me ashe [more]
1 1 65 detaje
Qira

Qera, Apartament 2+1, Sheshi Willson, Tiranë

€ 400
Jepet me qera apartament 2+1 mbrapa Postës nr 8. Apartamenti ndodhet në katin e katërt dhe ka sipërfaqe 93 m2. Apar [more]
Jepet me qera apartament 2+1 mbrapa Postës nr 8. Apartamenti ndodhet në katin e katërt dhe ka sipërfaqe 93 m2. Apar [more]
2 1 93 detaje
Qira

Qera, Ambjent Biznesi, Komuna e Parisit, Tir...

€ 4,000
Jepet me qera ambjent biznesi te Komuna e Parisit. Ambjenti ndodhet në katin e parë të një pallati të ri dhe ka sip [more]
Jepet me qera ambjent biznesi te Komuna e Parisit. Ambjenti ndodhet në katin e parë të një pallati të ri dhe ka sip [more]
4 400 detaje
Shitje

Shitet, Hostel, Qendër, Tiranë

€ 360,000
Shitet hostel në Qendër të Tiranës. Hosteli ndodhet në dy katet e fundit të një pallati ekzistues dhe ka sipërfaqe [more]
Shitet hostel në Qendër të Tiranës. Hosteli ndodhet në dy katet e fundit të një pallati ekzistues dhe ka sipërfaqe [more]
6 6 200 detaje
Shitje

Shitet, Apartament 3+1, Rruga Vëllezërit Hut...

€ 150,000
Shitet apartament 3+1 te Rruga Vëllezërit Huta. Apartamenti ndodhet në katin e parë të një pallati me ashensor dhe [more]
Shitet apartament 3+1 te Rruga Vëllezërit Huta. Apartamenti ndodhet në katin e parë të një pallati me ashensor dhe [more]
3 2 130 detaje
Shitje

Shitet, Vilë, Rruga 4 Dëshmorët, Tiranë

€ 550,000
Shitet super vilë te Rruga 4 Dëshmorët. Vila ka strukturë katër katëshe dhe sipërfaqe totale 600 m2. Vila është e i [more]
Shitet super vilë te Rruga 4 Dëshmorët. Vila ka strukturë katër katëshe dhe sipërfaqe totale 600 m2. Vila është e i [more]
3 600 detaje

Qera, Vilë, Rruga 4 Dëshmorët, Tiranë

€ 3,000
Jepet me qera vilë te Rruga 4 Dëshmorët. Vila ka strukturë katër katëshe dhe sipërfaqe totale 600 m2. Vila është e [more]
Jepet me qera vilë te Rruga 4 Dëshmorët. Vila ka strukturë katër katëshe dhe sipërfaqe totale 600 m2. Vila është e [more]
3 600 detaje
  • Kerkim i avancuar

    € 0 deri € 1,500,000

    me shume opsione kerkimi

Compare Listings

Open chat