€ 0 deri € 800,000

me shume opsione kerkimi

€ 0 deri € 9,000,000

me shume opsione kerkimi
We found 0 results. View results
Kerko

€ 0 deri € 1,500,000

me shume opsione kerkimi
we found 0 results
Your search results

Qera, Ambjent, Rruga Reshit Petrela, Tiranë

€ 500
Rruga Reshit Petrela, ,
add to favorites
154

Pershkrim

Jepet me qera ambjent te Rruga Reshit Petrela. Ambjenti ndodhet në katin zero dhe ka sipërfaqe totale 116 m2. Mundësi e mirë investimi. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Adresa: Rruga Reshit Petrela
Qyteti:
State/County:
Zip: 1001
Shteti: Albania
Shiko ne harte
Prona Nr : 43755
Cmimi: € 500
Siperfaqa: 116
Tualet: 1
Kati: Not Available

Kontaktoni

Skedulo nje takim

Similar Listings

Qira

Qera, Ambjent, Myslym Shyri, Tiranë

€ 600
Jepet me qera ambjent te Myslym Shyri. Ambjenti është i organizuar në 3+1, ndodhet në katin e tretë të një pallati [more]
Jepet me qera ambjent te Myslym Shyri. Ambjenti është i organizuar në 3+1, ndodhet në katin e tretë të një pallati [more]
100 detaje
Qira

Qera, Ambjent, Kompleksi Green City, Tiranë

€ 270
Jepet me qera ambjent te Kompleksi Green City. Ambjenti ndodhet në katin zero dhe ka sipërfaqe 45 m2. Ambjenti ësht [more]
Jepet me qera ambjent te Kompleksi Green City. Ambjenti ndodhet në katin zero dhe ka sipërfaqe 45 m2. Ambjenti ësht [more]
1 45 detaje
Qira

Qera, Ambjent për zyrë, Rruga Abdi Toptani, ...

€ 280
Jepet me qera ambjent për zyrë përballë Toptanit. Ambjenti ndodhet në katin e dytë dhe ka sipërfaqe 35 m2. Për info [more]
Jepet me qera ambjent për zyrë përballë Toptanit. Ambjenti ndodhet në katin e dytë dhe ka sipërfaqe 35 m2. Për info [more]
35 detaje
Qira

Qera, Ambjent, Piazza, Tiranë

€ 1,200
Jepet me qera ambjent në Qendër te Piazza. Ambjenti ka sipërfaqe 130 m2 dhe është i përshtatshëm për qendër estetik [more]
Jepet me qera ambjent në Qendër te Piazza. Ambjenti ka sipërfaqe 130 m2 dhe është i përshtatshëm për qendër estetik [more]
130 detaje
  • Kerkim i avancuar

    € 0 deri € 1,500,000

    me shume opsione kerkimi

Compare Listings

Open chat