Qera, Ambjent, Rruga Reshit Petrela, Tiranë

Jepet me qera ambjent te Rruga Reshit Petrela. Ambjenti ndodhet në katin zero dhe ka sipërfaqe totale 116 m2. Mundësi e mirë investimi. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.