€ 0 deri € 800,000

me shume opsione kerkimi

€ 0 deri € 9,000,000

me shume opsione kerkimi
We found 0 results. View results
Kerko

€ 0 deri € 1,500,000

me shume opsione kerkimi
we found 0 results
Your search results

Qera, Apartament 1+1, Komuna e Parisit, Tiranë

€ 450
Komuna e Parisit, ,
add to favorites
79

Pershkrim

Jepet me qera apartament 1+1 te Komuna e Parisit. Apartamenti ndodhet në katin e pestë të një pallati të ri me ashensor dhe ka sipërfaqe 65 m2. Apartamenti përbëhet nga korridori, salloni me ambjentin e gatimit, një dhomë gjumi, një tualet dhe një ballkon. Apartamenti jepet me qera dhe për zyra. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Adresa: Komuna e Parisit
Qyteti:
State/County:
Zip: 1001
Shteti: Albania
Shiko ne harte
Prona Nr : 40570
Cmimi: € 450
Siperfaqa: 65
Dhoma: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: 5

Kontaktoni

Skedulo nje takim

Similar Listings

Qera, Apartament 1+1, Xhamia e Tabakëve, Tir...

€ 250
Jepet me qera apartament 1+1 te Xhamia e Tabakëve. Apartamenti ndodhet në katin e dytë dhe ka sipërfaqe 52 m2. Apar [more]
Jepet me qera apartament 1+1 te Xhamia e Tabakëve. Apartamenti ndodhet në katin e dytë dhe ka sipërfaqe 52 m2. Apar [more]
1 1 52 detaje
Qira

Qera, Apartament 2+1, Blloku, Tiranë

€ 900
Jepet me qera apartament 2+1 në Bllok. Apartamenti ndodhet në katin e nëntë të një pallati me ashensor dhe ka sipër [more]
Jepet me qera apartament 2+1 në Bllok. Apartamenti ndodhet në katin e nëntë të një pallati me ashensor dhe ka sipër [more]
2 2 120 detaje
Qira

Qera, Apartament 2+1, Myslym Shyri, Tiranë

€ 1,500
Jepet me qera apartament 2+1 te Myslym Shyri. Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati me ashensor dhe [more]
Jepet me qera apartament 2+1 te Myslym Shyri. Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati me ashensor dhe [more]
2 2 190 detaje
Qira

Qera, Apartament 2+1, 21 Dhjetori, Tiranë

€ 550
Jepet me qera apartament 2+1 te 21 Dhjetori. Apartamenti ndodhet në katin e tretë dhe ka sipërfaqe 100 m2. Apartame [more]
Jepet me qera apartament 2+1 te 21 Dhjetori. Apartamenti ndodhet në katin e tretë dhe ka sipërfaqe 100 m2. Apartame [more]
2 1 100 detaje
  • Kerkim i avancuar

    € 0 deri € 1,500,000

    me shume opsione kerkimi

Compare Listings

Open chat