€ 0 deri € 800,000

me shume opsione kerkimi

€ 0 deri € 9,000,000

me shume opsione kerkimi
We found 0 results. View results
Kerko

€ 0 deri € 1,500,000

me shume opsione kerkimi
we found 0 results
Your search results

Qera, Apartament 2+1, Rezidenca ”Secret Garden”, Tiranë

€ 800
Rezidenca Secret Garden , ,
add to favorites
184

Pershkrim

Jepet me qera apartament 2+1 te Rezidenca ”Secret Garden” pranë Tegut. Apartamenti ndodhet në katin e dytë me ashensor dhe ka sipërfaqe 102 m2. Apartamenti ka organizim mjaft të mirë, është plotësisht i mobiluar dhe i arreduar në mënyrë moderne. Apartamenti përbëhet nga korridori që bën shpërndarjen e dhomave, salloni me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete, dy ballkone dhe mundësi parkimi për dy makina. Apartamenti ka çmim të diskutushëm. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Adresa: Rezidenca Secret Garden
Qyteti:
State/County:
Zip: 1001
Shteti: Albania
Shiko ne harte
Prona Nr : 40552
Cmimi: € 800
Siperfaqa: 102
Dhoma: 2
Dhoma Gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 2

Kontaktoni

Skedulo nje takim

Similar Listings

Qera, Apartament 1+1, Xhamia e Tabakëve, Tir...

€ 250
Jepet me qera apartament 1+1 te Xhamia e Tabakëve. Apartamenti ndodhet në katin e dytë dhe ka sipërfaqe 52 m2. Apar [more]
Jepet me qera apartament 1+1 te Xhamia e Tabakëve. Apartamenti ndodhet në katin e dytë dhe ka sipërfaqe 52 m2. Apar [more]
1 1 52 detaje
Qira

Qera, Apartament 2+1, Blloku, Tiranë

€ 900
Jepet me qera apartament 2+1 në Bllok. Apartamenti ndodhet në katin e nëntë të një pallati me ashensor dhe ka sipër [more]
Jepet me qera apartament 2+1 në Bllok. Apartamenti ndodhet në katin e nëntë të një pallati me ashensor dhe ka sipër [more]
2 2 120 detaje
Qira

Qera, Apartament 2+1, Myslym Shyri, Tiranë

€ 1,500
Jepet me qera apartament 2+1 te Myslym Shyri. Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati me ashensor dhe [more]
Jepet me qera apartament 2+1 te Myslym Shyri. Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati me ashensor dhe [more]
2 2 190 detaje
Qira

Qera, Apartament 2+1, 21 Dhjetori, Tiranë

€ 550
Jepet me qera apartament 2+1 te 21 Dhjetori. Apartamenti ndodhet në katin e tretë dhe ka sipërfaqe 100 m2. Apartame [more]
Jepet me qera apartament 2+1 te 21 Dhjetori. Apartamenti ndodhet në katin e tretë dhe ka sipërfaqe 100 m2. Apartame [more]
2 1 100 detaje
  • Kerkim i avancuar

    € 0 deri € 1,500,000

    me shume opsione kerkimi

Compare Listings

Open chat