€ 0 deri € 800,000

me shume opsione kerkimi

€ 0 deri € 9,000,000

me shume opsione kerkimi
We found 0 results. View results
Kerko

€ 0 deri € 1,500,000

me shume opsione kerkimi
we found 0 results
Your search results

Qera, Apartament 3+1, Qendër, Tiranë

€ 1,000
Qendër, ,
add to favorites
199

Pershkrim

Jepet me qera apartament 3+1 në Qendër. Apartamenti ndodhet në katin e pestë të një pallati me dy ashensore dhe ka sipërfaqe 145 m2. Apartamenti ka organizim mjaft të mirë, është plotësisht i mobiluar dhe i arreduar në mënyrë bashkëkohore. Apartamenti përbëhet nga korridori që bën shpërndarjen e dhomave, salloni me ambjentin e gatimit, tre dhoma gjumi, tre tualete dhe tre ballkone. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Adresa: Qendër
Qyteti:
Area:
State/County:
Zip: 1001
Shteti: Albania
Shiko ne harte
Prona Nr : 40587
Cmimi: € 1,000
Siperfaqa: 145
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 3
Tualet: 3
Kati: 5

Kontaktoni

Skedulo nje takim

Similar Listings

Qera, Apartament 1+1, Xhamia e Tabakëve, Tir...

€ 250
Jepet me qera apartament 1+1 te Xhamia e Tabakëve. Apartamenti ndodhet në katin e dytë dhe ka sipërfaqe 52 m2. Apar [more]
Jepet me qera apartament 1+1 te Xhamia e Tabakëve. Apartamenti ndodhet në katin e dytë dhe ka sipërfaqe 52 m2. Apar [more]
1 1 52 detaje
Qira

Qera, Apartament 2+1, Blloku, Tiranë

€ 900
Jepet me qera apartament 2+1 në Bllok. Apartamenti ndodhet në katin e nëntë të një pallati me ashensor dhe ka sipër [more]
Jepet me qera apartament 2+1 në Bllok. Apartamenti ndodhet në katin e nëntë të një pallati me ashensor dhe ka sipër [more]
2 2 120 detaje
Qira

Qera, Apartament 2+1, Myslym Shyri, Tiranë

€ 1,500
Jepet me qera apartament 2+1 te Myslym Shyri. Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati me ashensor dhe [more]
Jepet me qera apartament 2+1 te Myslym Shyri. Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati me ashensor dhe [more]
2 2 190 detaje
Qira

Qera, Apartament 2+1, 21 Dhjetori, Tiranë

€ 550
Jepet me qera apartament 2+1 te 21 Dhjetori. Apartamenti ndodhet në katin e tretë dhe ka sipërfaqe 100 m2. Apartame [more]
Jepet me qera apartament 2+1 te 21 Dhjetori. Apartamenti ndodhet në katin e tretë dhe ka sipërfaqe 100 m2. Apartame [more]
2 1 100 detaje
  • Kerkim i avancuar

    € 0 deri € 1,500,000

    me shume opsione kerkimi

Compare Listings

Open chat