€ 0 deri € 800,000

me shume opsione kerkimi

€ 0 deri € 9,000,000

me shume opsione kerkimi
We found 0 results. View results
Kerko

€ 0 deri € 1,500,000

me shume opsione kerkimi
we found 0 results
Your search results

Qera, Apartament 3+1, Rruga Donika Kastrioti, Tiranë

€ 1,270
Rruga Donika Kastrioti, ,
add to favorites
111

Pershkrim

Jepet me qera apartament për zyra te Kullat Binjake. Apartamenti ndodhet në katin e 12-të të një pallati të ri me katër ashensore dhe ka sipërfaqe 127 m2. Apartamenti është me pamje nga Taivani, përbëhet nga tre dhoma, dy tualete dhe dy ballkone. Për informacione më të detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

Adresa: Rruga Donika Kastrioti
Qyteti:
State/County:
Zip: 1001
Shteti: Albania
Shiko ne harte
Prona Nr : 40562
Cmimi: € 1,270
Siperfaqa: 127
Dhoma: 3
Tualet: 2
Kati: 12

Kontaktoni

Skedulo nje takim

Similar Listings

Qera, Apartament 1+1, Xhamia e Tabakëve, Tir...

€ 250
Jepet me qera apartament 1+1 te Xhamia e Tabakëve. Apartamenti ndodhet në katin e dytë dhe ka sipërfaqe 52 m2. Apar [more]
Jepet me qera apartament 1+1 te Xhamia e Tabakëve. Apartamenti ndodhet në katin e dytë dhe ka sipërfaqe 52 m2. Apar [more]
1 1 52 detaje
Qira

Qera, Apartament 2+1, Blloku, Tiranë

€ 900
Jepet me qera apartament 2+1 në Bllok. Apartamenti ndodhet në katin e nëntë të një pallati me ashensor dhe ka sipër [more]
Jepet me qera apartament 2+1 në Bllok. Apartamenti ndodhet në katin e nëntë të një pallati me ashensor dhe ka sipër [more]
2 2 120 detaje
Qira

Qera, Apartament 2+1, Myslym Shyri, Tiranë

€ 1,500
Jepet me qera apartament 2+1 te Myslym Shyri. Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati me ashensor dhe [more]
Jepet me qera apartament 2+1 te Myslym Shyri. Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati me ashensor dhe [more]
2 2 190 detaje
Qira

Qera, Apartament 2+1, 21 Dhjetori, Tiranë

€ 550
Jepet me qera apartament 2+1 te 21 Dhjetori. Apartamenti ndodhet në katin e tretë dhe ka sipërfaqe 100 m2. Apartame [more]
Jepet me qera apartament 2+1 te 21 Dhjetori. Apartamenti ndodhet në katin e tretë dhe ka sipërfaqe 100 m2. Apartame [more]
2 1 100 detaje
  • Kerkim i avancuar

    € 0 deri € 1,500,000

    me shume opsione kerkimi

Compare Listings

Open chat