Qera/Shitje
Kategori
Qyteti
Zona
click to enable zoom
searching...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendodhja ime Fullscreen Pas Para
Radius: 10 km

€ 0 deri € 1,500,000

me shume opsione kerkimi
We found 6cc 0 results.

Prona

Qera, Apartament 1+1, Rruga Dritan Hoxha, Ti...

€ 400
Jepet me qera apartament 1+1 te Rruga Dritan Hoxha pranë universitetit ”Zoja e Këshillit të Mirë”. Apartamenti ndod [more]
Jepet me qera apartament 1+1 te Rruga Dritan Hoxha pranë universitetit ”Zoja e Këshillit të Mirë”. Apartamenti ndod [more]
1 1 60 detaje

Shitet, Apartament 1+1, Rruga Kongresi i Man...

€ 63,000
Shitet apartament 1+1 pranë Pediatrisë. Apartamenti ndodhet në katin e 10-të banim të një pallati në ndërtim e sipë [more]
Shitet apartament 1+1 pranë Pediatrisë. Apartamenti ndodhet në katin e 10-të banim të një pallati në ndërtim e sipë [more]
1 1 70 detaje

Shitet, Apartament 2+1, Rruga Kongresi i Man...

€ 88,900
Shitet apartament 2+1 pranë Pediatrisë. Apartamenti ndodhet në katin e pestë banim të një pallati në ndërtim e sipë [more]
Shitet apartament 2+1 pranë Pediatrisë. Apartamenti ndodhet në katin e pestë banim të një pallati në ndërtim e sipë [more]
2 2 99 detaje
Qira

Qera, Apartament 1+1, Rruga Mine Peza, Tiran...

€ 210
Jepet me qera apartament 1+1 te Mine Peza. Apartamenti ndodhet në katin e parë dhe ka sipërfaqe 50 m2. Apartamenti [more]
Jepet me qera apartament 1+1 te Mine Peza. Apartamenti ndodhet në katin e parë dhe ka sipërfaqe 50 m2. Apartamenti [more]
1 1 50 detaje
Shitje

Shitet, Vilë, Rruga e Elbasanit, Tiranë

€ 450,000
Shitet vilë te Rruga e Elbasanit. Vila është e organizuar në katër kate dhe ka sipërfaqe totale 440 m2. Vila dispon [more]
Shitet vilë te Rruga e Elbasanit. Vila është e organizuar në katër kate dhe ka sipërfaqe totale 440 m2. Vila dispon [more]
440 detaje
Qira

Qera, Ambjent për zyra, Rruga e Dibrës, Tira...

€ 400
Jepet me qera ambjent për zyra pranë Spitalit Nënë Tereza. Ambjenti ndodhet në katin e shtatë të një pallati me ash [more]
Jepet me qera ambjent për zyra pranë Spitalit Nënë Tereza. Ambjenti ndodhet në katin e shtatë të një pallati me ash [more]
2 1 100 detaje

Qera, Apartament 2+1, Restorant Durrësi, Tir...

€ 250
Jepet me qera apartament 2+1 te Restorant Durrësi. Apartamenti ndodhet në katin e katërt dhe ka sipërfaqe 80 m2. Ap [more]
Jepet me qera apartament 2+1 te Restorant Durrësi. Apartamenti ndodhet në katin e katërt dhe ka sipërfaqe 80 m2. Ap [more]
2 1 80 detaje

Shitet, Apartament 3+1, Air Albania, Tiranë

€ 220,000
Shitet apartament 3+1 pranë Liqenit Artificial. Apartamenti ndodhet në katin e tretë të një pallati me ashensor dhe [more]
Shitet apartament 3+1 pranë Liqenit Artificial. Apartamenti ndodhet në katin e tretë të një pallati me ashensor dhe [more]
3 2 125 detaje
Shitje

Shitet, Apartament 3+1, Rruga Ferit Xhajko, ...

€ 65,000
Shitet apartament 3+1 te Ferit Xhajko. Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati 5-katësh dhe ka sipërfa [more]
Shitet apartament 3+1 te Ferit Xhajko. Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati 5-katësh dhe ka sipërfa [more]
2 1 75 detaje
Qira

Qera, Ambjent, Kompleksi Green City, Tiranë

€ 300
Jepet me qera ambjent te Kompleksi Green City. Ambjenti ka sipërfaqe 45 m2 dhe ndodhet në katin zero. Ambjenti ësht [more]
Jepet me qera ambjent te Kompleksi Green City. Ambjenti ka sipërfaqe 45 m2 dhe ndodhet në katin zero. Ambjenti ësht [more]
1 45 detaje

Compare Listings

Open chat