Qera/Shitje
Kategori
Qyteti
Zona
click to enable zoom
searching...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendodhja ime Fullscreen Pas Para
Radius: 10 km

€ 0 deri € 1,500,000

me shume opsione kerkimi
We found 6cc 0 results.

Prona

Shitje

Shitet, Apartament 2+1, Fiori Di Bosco, Tira...

€ 170,000
Shitet apartament 2+1 plus garazh te Fiori Di Bosco. Apartamenti ndodhet në katin e gjashtë të një pallati të ri me [more]
Shitet apartament 2+1 plus garazh te Fiori Di Bosco. Apartamenti ndodhet në katin e gjashtë të një pallati të ri me [more]
2 2 105 detaje
Qira

Qera, Apartament 2+1, Zogu i Zi, Tiranë

€ 500
Jepet me qera apartament 2+1 te Zogu i Zi. Apartamenti ndodhet në katin e gjashtë të një pallati me dy ashensore dh [more]
Jepet me qera apartament 2+1 te Zogu i Zi. Apartamenti ndodhet në katin e gjashtë të një pallati me dy ashensore dh [more]
2 2 125 detaje
Qira

Qera, Apartament 3+1, Bulevardi Zogu I, Tira...

€ 500
Jepet me qera apartament 3+1 te Bulevardi Zogu I. Apartamenti ndodhet në katin e tretë dhe ka sipërfaqe 93 m2. Apar [more]
Jepet me qera apartament 3+1 te Bulevardi Zogu I. Apartamenti ndodhet në katin e tretë dhe ka sipërfaqe 93 m2. Apar [more]
3 1 93 detaje
Qira

Qera, Apartament 2+1, Pazari i Ri, Tiranë

€ 500
Jepet me qera apartament 2+1 te Sheshi Avni Rustemi. Apartamenti ndodhet në katin e katërt banim dhe ka sipërfaqe 9 [more]
Jepet me qera apartament 2+1 te Sheshi Avni Rustemi. Apartamenti ndodhet në katin e katërt banim dhe ka sipërfaqe 9 [more]
2 1 90 detaje
Qira

Qera, Ambjent për zyrë, Garda, Tiranë

€ 250
Jepet me qera ambjent për zyrë te Garda. Ambjenti ka sipërfaqe 25 m2 dhe ofron një mundësi të mirë investimi pasi ë [more]
Jepet me qera ambjent për zyrë te Garda. Ambjenti ka sipërfaqe 25 m2 dhe ofron një mundësi të mirë investimi pasi ë [more]
25 detaje
Qira

Qera, Ambjent Biznesi, Porcelan, Tiranë

€ 1,000
Jepet me qera ambjent biznesi në Porcelan. Ambjenti është open space, ndodhet në katin e parë dhe ka sipërfaqe 320 [more]
Jepet me qera ambjent biznesi në Porcelan. Ambjenti është open space, ndodhet në katin e parë dhe ka sipërfaqe 320 [more]
320 detaje
Qira

Qera, Ambjent Biznesi, Porcelan, Tiranë

€ 1,000
Jepet me qera ambjent biznesi në Porcelan. Ambjenti është open space, ndodhet në katin e dytë dhe ka sipërfaqe 470 [more]
Jepet me qera ambjent biznesi në Porcelan. Ambjenti është open space, ndodhet në katin e dytë dhe ka sipërfaqe 470 [more]
470 detaje
Qira

Qera, Ambjent Biznesi, Porcelan, Tiranë

€ 500
Jepet me qera ambjent biznesi në Porcelan. Ambjenti është open space, ndodhet në katin e dytë dhe ka sipërfaqe 230 [more]
Jepet me qera ambjent biznesi në Porcelan. Ambjenti është open space, ndodhet në katin e dytë dhe ka sipërfaqe 230 [more]
230 detaje

Qera, Apartament 2+1, Rruga e Durrësit, Tira...

€ 450
Jepet me qera apartament 2+1 te Rruga e Durrësit. Apartamenti ndodhet në katin e parë dhe ka sipërfaqe 80 m2. Apart [more]
Jepet me qera apartament 2+1 te Rruga e Durrësit. Apartamenti ndodhet në katin e parë dhe ka sipërfaqe 80 m2. Apart [more]
2 1 80 detaje
Qira

Qera, Apartament 2+1, Qendër, Tiranë

€ 500
Jepet me qera apartament 2+1 në Qendër. Apartamenti ndodhet në katin e shtatë të një pallati të ri me ashensor dhe [more]
Jepet me qera apartament 2+1 në Qendër. Apartamenti ndodhet në katin e shtatë të një pallati të ri me ashensor dhe [more]
2 1 100 detaje

Compare Listings

Open chat