Menu

Qera, Shtëpi 2+1, Laprakë, Tiranë - 390€ | 120 m²

Laprakë Tirana

390 € / month

Status

For Rent

Type

House

Reference

ULT641

2

1

Description

Të dhëna mbi Shtëpinë :

● Ambient Ndenjie + Ambient Gatimi
● 2 Dhoma Gjumi
● Tualet
● Kati 1
● Oborr
● 90 m2

Cilësime të tjera:
Shtëpia ndodhet pranë Spitalit ushttarak dhe është plotësisht i mobiluar.
Për më shumë informacione ose për një vizitë në këtë pronë na kontaktoni!

Amenties