Menu

Shitet, Apartament 2+1, Kompleksi Arlis (pranë Fabrikës së Miellit), Tiranë - 135 000€ | 88.1 m²

Kompleksi Arlis (pranë Fabrikës së Miellit) Tirana

135,000 €

Status

For Sale

Type

Apartment

Reference

ULT773

2

1

Description

Të dhëna mbi apartamentin :

● Ambient Ndenjie + Ambient Gatimi
● 2 Dhoma Gjumi
● Tualet
● 2 Ballkone
● Kati 8
● Ashensor
● 88.1 m²

----Më shumë----
● Garazh
● Kati -1
● I mbyllur me portë
● Sipërfaqe 21.8 m2
● Cmimi 20.000 Euro

Cilësime të tjera:
Apartamenti ndodhet pranë zonës së Astirit në një ndërtim të ri dhe është plotësisht i mobiluar në mënyrë bashkëkohore. Shitet edhe garazhi me cmim ekstra.
Për më shumë informacione ose për një vizitë në këtë pronë na kontaktoni.