Menu

Shitet, Apartament 2+1, Shkolla e Baletit, Tiranë - 180.000€ | 72 m²

Rruga Shyqyri Ishmi Tirana

180,000 €

Status

For Sale

Type

Apartment

Reference

ULT896

2

1

Description

Të dhëna mbi apartamentin :

● Ambient Ndenjie
● Ambient Gatimi i Vecuar
● 2 Dhoma Gjumi
● Tualet
● Kati 1
● Pallak Ekzistues
● 72 m²

Cilësime të tjera:
Apartamenti është i mobiluar dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Për më shumë informacione ose për një vizitë në këtë pronë na kontaktoni.