Menu

Shitet, Apartament 3+1, Blloku Gintash, Tiranë - 167.000€ | 120 m²

Blloku Gintash Tirana

167,000 €

Status

For Sale

Type

Apartment

Reference

ULT961

3

2

Description

Të dhëna mbi apartamentin :

Ambient Ndenjie + Ambient Gatimi
3 Dhoma Gjumi
2 Tualete
Ballkoni Mbyllur
Kati 2
Ashensor
120 m2
Post parkimi

Cilësime të tjera:
Apartamenti është totalisht i mobiluar në mënyrë bashkëkohore dhe përmbush të gjitha pritshmëritë për një akomodim të rehatshëm. Zona në të cilën ndodhet apartamenti ofron siguri dhe të gjitha facilitetet e nevojshme.
Apartamenti zoteron dokumentacion te rregullt hipotekor.
Për më shumë informacione ose për një vizitë në këtë pronë na kontaktoni!