Menu

Shitet, Apartament 2+1, Bulevardi Gjergj Fishta, Tiranë - 168.000€ | 73 m²

Bulevardi Gjergj Fishta Tirana

168,000 €

Status

For Sale

Type

Apartment

Reference

ULT966

2

1

Description

Të dhëna mbi apartamentin :

● Ambient Ndenjie + Ambient Gatimi
● 2 Dhoma Gjumi
● Tualet
● Ballkoni
● Kati 3
● Pallat Ekzistues
● 73 m2

Cilësime të tjera:
Zona në të cilën ndodhet apartamenti ofron siguri dhe të gjitha facilitetet e nevojshme.
Apartamenti zoteron dokumentacion te rregullt hipotekor.
Për më shumë informacione ose për një vizitë në këtë pronë na kontaktoni!