Menu

Shitet, Apartament 1+1, Yzberisht, Tiranë - 114.000€ | 85 m²

Yzberisht Tirana

114,000 €

Status

For Sale

Type

Apartment

Reference

ULT1086

1

1

Description

Të dhëna mbi apartamentin :

● Ambient Ndenjie + Ambient Gatimi
● Dhomë Gjumi
● Tualet
● 2 Ballkone
● Kati 8
● Ashensor
● 85 m²
● Orientim Veri Lindje Perendim

Cilësime të tjera:
Apartamenti ndodhet në një pallat të vitit 2016, shumë pranë Spitalit Amerikan 3 dhe shitet i mobiluar.
Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Për më shumë informacione ose për një vizitë në këtë pronë na kontaktoni.