Menu

Qera, Ambient Biznesi-Duplex, Myslym Shyri, Tiranë - 1000€ | 50 m²

Myslym Shyri Tirana

1,000 € / Muaj

Statusi

PËR QIRA

Lloji

Commercial

Referenca

ULT112

Përshkrim

Të dhëna mbi ambientin :

Duplex
25 m2 për kat
1 Tualet
Kati 2
Vetrata Xhami
Pallat i Ri

Cilësime të tjera:
Ambienti është i organizuar në 2 kate, është në punim e sipër dhe i përshtatshëm për tipologji të ndryshme biznesi. Në cmim nuk përfshihen taksat.
Për më shumë informacione ose për një vizitë në këtë pronë na kontaktoni !

Veçoritë
Vendndodhja