Menu

Qera, Pjesë Vile 1+1, Ministria e Kulturës, Tiranë - 340€ | 60 m²

Rruga Aleksandër Moisiu Tirana

340 € / month

Status

For Rent

Type

House

Reference

ULT866

1

1

Description

Të dhëna mbi Shtëpinë :

● Ambient Ndenjie + Ambient Gatimi
● Dhomë Gjumi
● Tualet me Dritare
● Kati 2
● 60 m2

Cilësime të tjera:
Shtëpia ndodhet në katin e 2 të një shtëpie private dhe është plotësisht e mobiluar.
Për më shumë informacione ose për një vizitë në këtë pronë na kontaktoni!

Amenties