Menu

Qera, Pjesë Vile 2+1, Rruga e Dibrës, Tiranë - 350€ | 70 m²

Rruga e Dibrës Tirana

350 € / month

Status

For Rent

Type

House

Reference

ULT867

2

1

Description

Të dhëna mbi Shtëpinë :

● Ambient Ndenjie
● Ambient Gatimi i Vecuar
● 2 Dhoma Gjumi
● Tualet me Dritare
● Kati 2
● 70 m2

Cilësime të tjera:
Shtëpia ndodhet në katin e 2 të një shtëpie private pranë Fakultetit të Mjekësisë dhe është plotësisht e mobiluar.
Për më shumë informacione ose për një vizitë në këtë pronë na kontaktoni!