Menu

Shitet, Shtëpi private, Tufinë, Tiranë - 200,000€ | 355 m²

Tufinë Tirana

200,000 €

Statusi

PËR SHITJE

Lloji

House

Referenca

URB319

2

1

Përshkrim

Të dhëna mbi pronën :

• Ambient Ndenjie
• Ambient Gatimi i veçuar
• 2 Dhoma Gjumi
• 1 Tualet
• Verandë
• E mobiluar
• 335 m2 truall
• 141 m2 ndërtim

Cilësime të tjera:
Shtëpia ndodhet pranë Insitutit të Ndërtimit në Tufinë, dhe një kat nëntokë 60 m2 për parkim dhe depo dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
Për më shumë informacion, ju lutemi na kontaktoni!