Menu

Shitet, Pjesë Vile, Farkë, Tiranë - 255000€ | 160m²

O2 Residence Tirana

255,000 €

Statusi

PËR SHITJE

Lloji

Villa

Referenca

EA412

2

1

Përshkrim

Të dhëna mbi apartamentin :

Ambient Ndenjie + Ambient Gatimi
2 Dhoma Gjumi
Tualet
Verandë 40m2
Kati 1
120 m2
Post Parkimi

Cilësime të tjera:
Apartamenti ndodhet në katin e parë të një vile 3-katëshe dhe është i projektuar për të ofruar komoditet dhe shfrytëzim shumë efikas të hapësirave.Apartamenti është i pajisur me Sistem Kapot dhe me një fasadë të gjerë xhami e cila ofron pamje 360 gradë.
Për më shumë informacione ose për një vizitë në këtë pronë na kontaktoni!