Menu

Shitet, Apartament 1+1, Ali Demi, Tiranë - 82000€ | 55.8 m²

Ali Demi Tirana

82,000 €

Statusi

PËR SHITJE

Lloji

Apartment

Referenca

EA436

1

1

Përshkrim

Të dhëna mbi apartamentin :

• Ambient Ndenjie + Ambient Gatimi
• 1 Dhomë Gjumi
• Tualet
• Kati 4
• 55.8 m2
• I Mobiluar


Cilësime të tjera:
Apartamenti ndodhet pranë Shkollës Kushtrimi i Lirisë, është totalisht i mobiluar në mënyrë bashkëkohore dhe ka Orientim Lindje-Perëndim.
Për më shumë informacione ose për një vizitë në këtë pronë na kontaktoni !