Menu

Shitet, Ambient Biznesi, Brryli, Tiranë - 90000€ | 80.5m²

Brryli Tirana

90,000 €

Statusi

PËR SHITJE

Lloji

Commercial

Referenca

EA449

1

Përshkrim

Të dhëna mbi ambientin :

• Kati 0
• 1 Tualet
• 80.5 m2
• Bosh

Cilësime të tjera:
Ambienti ndodhet në Brryl ,ofron hapësirë të bollshme dhe është i përshtatshëm për tipologji të ndryshme biznesi si : zyra etj.
Ambienti është i pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor dhe cmimi është i diskutueshëm.
Për më shumë informacione ose për një vizitë në këtë pronë na kontaktoni !