Menu

Shitet, Apartament 2+1, Spitali Amerikan 2, Tiranë - 143000€ | 110 m²

Spitali Amerikan 2 Tirana

143,000 €

Statusi

PËR SHITJE

Lloji

Apartment

Referenca

EA474

2

1

Përshkrim

Të dhëna mbi apartamentin :

• Ambient Ndenjie + Ambient Gatimi
• 2 Dhoma Gjumi
• Tualet
• Ballkon
• Kati 6
• Ashensor
• 110 m2


Cilësime të tjera:
Apartamenti ndodhet te Spitali Amerikan 2 ,është në fazën e shtrimit të pllakave dhe ndarjes së ambientit me Orientim Jug-Perëndim.
Për më shumë informacione ose për një vizitë në këtë pronë na kontaktoni !