Menu

Qera, Apartament 2+1+2, Don Bosco, Përballë Vizion Plus, Tiranë - 700€ | 120 m²

Don Bosco Tirana

700 € / Muaj

Statusi

PËR QIRA

Lloji

Apartment

Referenca

ULT539

2

2

Përshkrim

Të dhëna mbi apartamentin :

● Ambient Ndenjie + Ambient Gatimi
● 2 Dhoma Gjumi
● 2 Tualete
● 2 Ballkone
● Kati 2
● Ashensor
● 120 m2

Cilësime të tjera:
Apartamenti është pjesërisht i mobiluar. Apartamenti mund të shërbejë edhe si ambient biznesi si klinika dentare, laboratore, etj. për shkak të pozicionimit të mirë. Zona në të cilën ndodhet apartamenti është ndër zonat me aktivitet të lartë dhe më të preferuar për banim pasi ofron të gjitha facilitetet e nevojshme. Cmimi i diskutueshëm.
Për më shumë informacione ose për një vizitë në këtë pronë na kontaktoni!