Menu

Qera, Apartament 2+1, Rruga Muhedin Llagani, Tiranë - 600€ |120 m²

Rruga Myhedin Llagani Tirana

600 € / Muaj

Statusi

PËR QIRA

Lloji

Apartment

Referenca

URB1025

2

1

Përshkrim

Të dhëna mbi apartamentin :

● Ambient Ndenjie + Ambient Gatimi
● 2 Dhoma Gjumi
● Tualet
● Ballkon
● Kati 2
● Ashensor
● 120 m2


Cilësime të tjera:
Apartamenti është pjesërisht i mobiluar. Mund të përdoret për zyra ose për banim dhe ndodhet përballe Delijorgjit.
Në cmim nuk përfshihen taksat.
Për më shumë informacione ose për një vizitë në këtë pronë na kontaktoni!