Menu

Qera, Apartament 2+1+Ballkon, Pazari i Ri, Tiranë - 950€ | 100 m²

Pazari i Ri Tirana

950 € / Muaj

Statusi

PËR QIRA

Lloji

Apartment

Referenca

ULT106

2

2

Përshkrim

Të dhëna mbi apartamentin :

Ambient Ndenjie + Ambient Gatimi
2 Dhoma Gjumi
2 Tualete
2 Ballkone
2 Hapesira shperndarese
Kondicioner ne cdo ambjent
Parket
Kati 8
Ashensor
100 m2
1 Post Parkimi


Cilësime të tjera:
Apartamenti ndodhet në një pallat të ri të vitit 2021 pranë Pazarit të Ri dhe është totalisht i mobiluar në mënyrë moderne.
Për më shumë informacione ose për një vizitë në këtë pronë na kontaktoni !

Vendndodhja