Menu

Shitet, Garsoniere, Spitali Amerikan 2, Tiranë - 57500€ | 42.6 m²

Spitali Amerikan 2 Tirana

57,500 €

Statusi

PËR SHITJE

Lloji

Apartment

Referenca

EA497

1

Përshkrim

Të dhëna mbi garsonieren :

● Ambient Ndenjie + Ambient Gatimi
● Tualet
● Ballkon
● Kati 6
● Ashensor
● 42.6 m2

Cilësime të tjera:
Garsonieria ndodhet te Spitali Amerikan 2, është në fazën e shtrimit të pllakave dhe ndarjes së ambientit dhe ka Orientim Lindje-Jug.
Për më shumë informacione ose për një vizitë në këtë pronë na kontaktoni!