Menu

Qera, Apartament 1+1, Rruga e Kavajës, Tiranë - 650€ | 60 m²

Rruga e Kavajës Tirana

650 € / Muaj

Statusi

PËR QIRA

Lloji

Apartment

Referenca

ULT916

1

1

Përshkrim

Të dhëna mbi apartamentin :

● Ambient Ndenjie + Ambient Gatimi
● Dhomë Gjumi
● Tualet me Dritare
● Ballkon
● Kati 2
● Pallat Ekzistues
● 60 m2


Cilësime të tjera:
Apartamenti është i mobiluar plotësisht në mënyrë bashkëkohore. Çdo gjë është e re dhe funksionale
Me parket , ndricim led.
Për më shumë informacione ose për një vizitë në këtë pronë na kontaktoni!